Trekkers Stadsinitiatief

Het Stadsinitiatief is een idee van de zwerm Utrechtse Ruimtemakers.

Kwartiermakers

Arjan Biemans arjan@futurelandscapes.nl
Jeroen Niemans jhlhniemans@hotmail.com
Marit Overbeek maritoverbeek@gmail.com
Frans Soeterbroek frans@deruimtemaker.nl

Coördinatoren

Frans Soeterbroek, Arjan Biemans

Plekken & trekkers

Overvecht
Taco Jansonius taco@typischtaco.nl
Frans Soeterbroek frans@deruimtemaker.nl

Rotsoord
Arjan Biemans arjan@futurelandscapes.nl
Ron Buiting ronbuiting@gmail.com

Stationsgebied
Fred Dekkers fred.dekkers@lombok.nl
Charlotte Ernst CharlotteErnst@outlook.com
Marij Nielen nielen@lombok.nl

Leertraject
Arjan Biemans
Roland Goetgeluk rgoetgeluk@ziggo.nl
Bart Witte bart@expodium.nl

Contactpersonen gebieden
Leidsche Rijn Centrum: Anne-Mette van Lieshout-Andersen amlieshout@amlandskab.nl
MeerMerwede: Emilie Vlieger emilie@meermerwede.nl
Werkspoorkwartier: Bianca Ernst bianca@hofvancartesius.nl

Coördinatie leertraject

Arjan Biemans arjan@futurelandscapes.nl
Bart Witte bart@expodium.nl

Bekijk hier het stichtingsbestuur. 

 

← terug naar homepage